O naší firmě

“Zajišťujeme komplexní služby kdekoli, kdykoli a v jakémkoli rozsahu.”

Naším pohonem je dobře odvedená práce a spokojení zákazníci. Jsme na trhu od roku 1999 a máme za sebou mnoho velkých i malých zrealizovaných zakázek.

Jsme rodinná firma

Počátek podnikatelské činnosti firmy se datuje do roku 1999, kde firma začíná působit jako fyzická osoba. V roce 2007 se firma transformovala na právnický subjekt PAVELKA – VTP s.r.o.. Tímto krokem byla potvrzena strategie rodinné firmy, které garantuje svým jménem v názvu zodpovědný vztah k zákazníkovi.

Hlavním předmětem činnosti naší firmy je dodávka a montáž v oblasti kanalizace, vodoinstalace, ústředního vytápění a plynoinstalace. Společnost má za sebou celou řadu zakázek z oblastí kompletních dodávek staveb pro bydlení, administrativu, lázeňství a výrobní technologii. Působení firmy je po celé České republice a taky i Slovenska.

Veškeré úsilí našich zaměstnanců zaměřujeme na kvalitní a včasné provedení instalačních prací při dodržování veškerých doporučených technologických postupů s použitím nejmodernějších metod, techniky a dodržování závazných předpisů a požadavků na ochranu životního prostředí.

Firma je schopna zrealizovat zakázky v dohodnutých termínech, menšího i většího rozsahu vše formou kompletních dodávek.

Professional HandyMan

From exhaust fan assessment to reviewing attic space and cleaning refrigerator coils to give you a safe life.

24/7 Services

If you are in emergency situation, please do not worry. We provide 24/7 service. Whenever you call, we service you.

Affordable Price

We do more than a renovation service- we check for glitches that need attention to keep you safe and save your money.

Náš tým

Jsme šikovní, veselí a dbáme na to, aby naši zákazníci byli spokojení.

  • Rostislav Pavelka

    Heating, Electricity James displayed a professional and trusting manner. His performance on the job was excellent. His major is heating and electricity.

  • Antonín Pavelka

    PlumbingDavid is one of the best guy in our crew.David does an excellent job in every projects. He’s knowlegeable, fast and efficient.

Přidejte se do týmu

Jsme rodinná firma, která ve svém týmu ráda přivítá nové, šikovné posily.